Buchtinka Ti Vášnivě Cuká Pod Smilnícími Prstíky… Bráníš Se Omdlení.

Otevíráš se a milkující jazýček Ti vjíždí do míst, která si jindy tak cudně halíš! Něco takového bys přece za žádnou cenu neudělala!! Prosím, nezapomeň! Buchtinka Ti vášnivě cuká pod smilnícími prstíky… bráníš se omdlení.

Moje heboučká, rozkošná Mango!!! Proč Tě teď nemohu, bezvládnou, ošetřit a ukolébat, a odnést Tě v náručí do postýlky, zmučenou rozkošemi, naplněnou teplem lásky, šťastnou??!!! Nekonečně víc než život. Kdyby ano, kéž bych mohl být s Tebou! Choulím se na posteli do klubíčka, myslím jen na Tebe a nemůžu nic dělat. Kytičky, jedna za druhou, se k Tobě obrací jako k životadárnému sluníčku… Vidíš je všechny… vnímáš, jak k Tobě lehounký vánek přináší jejich vůni… a pomalu Tě celou obklopují.

Eroticke seznámeni

Zavedla mě do místnosti kde bylo teplo, byla tam kamna a řekla že jestli ji nebudu poslouchat na slovo tak moje oblečení hodí do těch kamen a že půjdu d omů nahatý.Já jsem jenom řekl že tedy budu poslouchat a že udělám všechno.Na to mě zavedla vedle kde byly velké boxy na maso a tam mě strčila do jedné z lednic že mě zchladí.Asi po 5minutách mě pustila a poroučela abych si nahatej sedl na špalek kde seká maso, ještě byl od krve takže jsem měl tu moji hambatou prcku umazaně červenou a přitom mě neustále ve stejném rytmu pleskala tou její silnou řeznickou rukou.Potom jsem se tam musel promenádovat nahatej a musel jsem tam uklízet co poručila a pořád se na mě tak nějak zvláštně dívala, poznala že se trošku stydím i přesto že jsem byl už dávno vzrušený.Potom mě poručila abych si sedl na kus syrového masa a přitom se musel dráždit v rozkroku, přitom mě nadávala že jsem uchylák a tahala mě za šulina a pleskala po stehnách i po břichu a že abych měl ještě větší ostudu tak že zavolá i svoji malou vnučku aby se přišla taky podívat na hambatýho kluka který dostane i před malou holkou na holou prdel a že za chvíli sem má stejně přijít rovnou ze školy.Za nedlouho přišla a skutečně byla to ještě malá holka s malovanou pohádkovou aktovkou na zádech, byla trošku silnější postavy vlasy měla do culíku a pořád se na mě culila a cucala si prstík.Posmívaly se mě že jsem nahatej a přitom malou poučovala – vidíš tohle je hambatej naháč, neumí poslouchat tak musí chodit nahatej a když nebudeš poslouchat a dobře se učit tak půjdeš taky do nahata jako on.Tak ji chvilku strašila.Nakonec mě obě proháněly přes chodbu až do skladu a malá mě do toho navíc ještě štípala prdel jejíma malinkatýma prstíkama a řehonila se tak moc že se z toho počůrala.Řeznice řekla tak to je dobrý a stáhla jí její malé kalhotky a vyždímala mě je rovnou na mého už tvrdého šulina a pak jsem musel klečet v koutě se svázanýma rukama a nohama a malá mě hlídala jestli rovně klečím a jak jsem se pohnul a nebo podíval do jejího rozkroku tak mě vždycky švihala proutkem přes prdel a i přes šulina a říkala abych se jí tam nedíval nebo že mě sešvihá i kulky .Potom mě ho chytla a honila myslím že ji to vzrušovalo jak jsem se díval na tu její holou vlhkou pičku a u toho jsem už tekl a pak stříkal jako ještě nikdy!

Bylo mě sotva 13let, prostě normální nadrženej puberťák a proto moje starší sestra jednou řekla že bych potřeboval dostat už konečně pořádný výprask abych už dal pokoj a pořád si nehonil a že zná jednu kamarádku která má svůj krám v masně a ta že ráda vyplácí kluky na holou a že je zvláštně perverzní.A že se s ní domluvila že tam půjdu tak se mám na co těšit a prý jestli nejsem srab tak tam za ní půjdu.Jenom jsem řekl že se rozhodně nebojím a že tam klidně půjdu.Jak jsem tam přišel tak jsem ale nechápal to byla fakt velká a silná řeznice.Bylo ji asi tak 40 měla bílou zástěru a měla velikou prdel.Jak jsem se na ní zadíval tak mě to začalo vzrušovat že asi ví proč jsem tam přišel.Náhle zavřela krám a poručila mě se svléknout úplně do naha, byl jsem v šoku ale svlékl jsem se jako bych byl zhypnotizovaný a jako bych to aji chtěl. Řeznice se jenom smála a komentovala že jsem fakt uchylák a že mě musí vyléčit a nejlépe tím že mi ho budou s malou pravidelně honit a u toho mě pleskala po prdeli a malou bez gaťek taky! Jak jsem přišel domů tak se hnedka u dveří sestra smála tak co jaká je ta řeznice a ta holka?Řekl jsem že se vůbec nic nedělo.Sestra se jenom smála a řekla že to vůbec nic celou dobu sledovala za závěsem v prodejně a že se jí to moc líbilo vás pozorovat ale že chce abych se teďka svlíknul do naha jenom před ní a nebo že řekne matce že si ho chodíš honit do sklepa.Jednou jak šla pro kompot tak mě tam nahatého načapala s erotickým časopisem a od té doby mě má v hrsti ale mě to stejnak vzrušuje že to ví,prostě mě ráda při tom pozoruje a honí si ji taky.Ale ta zvrhlá řeznice a její sotva 10letá žába to byl fakt rajc

V našich chatech najdete ruzné typy lidí. Naše obsáhlá databáze pokrývá celou Ceskou republiku, na vašem bydlišti proto nezáleží, protejšek si najdete odkudkoliv.Seznámení se singles z Ostravy je velmi snadnéJak sami brzy zjistíte, seznamování je snadné, všechno je tu možné. Pojdte se vyrádit na naše erotické hrište plné sexu. Domluvte si schuzku se singles z Ostravy, kterí splnují vaše nárocné požadavky. Nebaví vás sex s partnerem, který nedokáže splnit vaše sexuální prání? Zacnete si plnit sny, singles z Ostravy a free sex na vás již netrpelive cekají!Jsme velmi otevrená a volná komunita, akceptující ruzné typy lidí a singles z Ostravy s ruznými zájmy. Singles z Ostravy na jednu noc- pokud hledáte sex na jednu noc a nic vážného, jiste najdete chatovací místnost se singles z Ostravy, kterí hledají to samé a mají stejné úmysly jako vy. Myslíte si, že jediní singles z Ostravy, vystupující v chatech, jsou zoufalí ubožáci? Stejne tak pokud hledáte vážný vztah a lásku, na Seznamce budete také úspešní.

Jsa starší o dvacet let, nechtěl jsem si udělat ostudu. Viděla jsem na hodiny a počítala čistej čas, kdy mám ptáka v kundě. Co budem dělat broučku? Pak si začali rafinovaně připíjet se mnou, radši jsem za chvíli sama roztáhla nohy, aby se mi neožrali. To bude asi dílo- pomyslel jsem a odjel domů k mé spořádané manželce.Dneska nic neudělám - pomyslel jsem si a zaklekl před ní, vyhrnul sukni - nabídla mi roztažením nohou její krásnou kundičku. Mám štěstí na multiorgastické kočičky a tahle jela furt dál. Hned mi stáhli šaty a já se nahá prošla po hospodě. Všichni, až na manžela mě probodávali pohledama. U vedlejšího stolu bylo asi pět štamgastů, dědků a traktoristů. Zklamalo mě to - mladý kluci  - super péra - na mě každý naskočil a hned vystříknul, starym dědkům se nepostavil.

Eroticke seznámeni