Druhou Rukou Ses Nyní Mohl Lehce Dostat K Mému Poupátku.

První dojem nebyl příjemný, ale už nekonečné pomalé vytažení mě silně vzrušilo. Ani ses nemusel moc pohybovat, vlastnì, jsi jen svaly ovládal zvedání pyje a i to mnì, pø,ivodilo další vlny vzrušení a rozkoše. Uchopila jsem Tvù,j ukazováè,ek a zavedla si ho do lasturky pod Tvù,j kolík. Když jsi mi zaè,al dráždit poštì,váè,ek, chvíli jsem si tem blažený pocit vychutnávala, ale pak jsem ti zavedla ruku jinam. Druhou rukou ses nyní mohl lehce dostat k mému poupátku. Zatímco jsem se zmítala v silném orgasmu, ty ses nade mnou vkleè,e vztyè,il a zaè,al ses dráždit. V Tvojí posteli jsem pak našla silnou lihovou zvýrazò,ovaní fixku

Když jsem se ráno sprchovala, podívala jsem se v zrcadle na záda. Na stehnech jsem ucítila Tvoje vlhké vzrušení.

sex seznamka

V kutiku duse som dufala ze ma hadam hodi na postel a znasilni?. Ale vo snoch ma dokazala vzrusit len zena. Vzala lad a kruzila nim okolo bradaviek. zmoilila ich, lizala a jemne kuskala. Mala som na sebe dvojdielne plavky ale ona sa stihla vyzliect. Vzdy si na dovolenke najdem kamosku. Prave kde prislo to najlepsie pocula som ze voda prestala tiez. Vo vsetkych smeroch. Povedala: rozkroc nohy. No krasa. Spriatelili sa aj nase mamy.

A pak seděl, sestřinu bílou nádherou ponožku v ústech, vysával její chuť, báječnou, nádherou chuť Petřiny nohy. Teď jí ukázal prst David. Boule na kalhotách, povážlivě velké. Mezi všemožným haraburdím našla klubko motouzu. David rozkoší vykřikl a udělal instinktivní výpad boky kupředu. I když Petra ho naučila líbat se. Petra, jako by to předpokládala, se kousek nadzvedla, takže zůstalo jen u lehkého kontaktu. Leželi spolu na posteli, ona na zádech, on vedle ní a rukama masíroval její hrudník. Jeho chuť ji rozpalovala. Ale vzalo za své takovým způsobem, že mu to ani trochu nevadilo.

Držala som sa steny, jemne od nej dorážala, aby som mu prirážala zadočkom, aby som cítila jeho silnú kladu.

Zobudila som nad ránom. A to som zase prišla s iniciatívou ja. Najskôr som si vychutnávala jeho šabľu miernymi  pohybmi, a keď si moja nehanebná lastúrka zvykla na novú polohu, začala som na ňom tvrdo rajtovať. Ledva som dýchala, bozky aj milovanie ma tak rozvášnili, že som sotva lapala po vzduchu. Moja maličká bola štavnatá a mokrá, páčil sa jej pohľad na stoporený penis, ktorý mohutne stál v pozore, len ho konečne uchopiť a použiť. Odďalovala som moje chúťky, sama som si dráždila pošteváčik, jemne ho otáčala, šúchala a dráždila.
Nechcela som kričať a metať sa na posteli, aby som nezobudila manžela, nemusel vidieť a aj vedieť o mojich nadržaných hrátkach, ktoré obľubujem už desiatky rokov. Pomaly som vchádzala do lastúrky, jemne sa napichovala a kĺzala k citlivému pošteváčiku.