Helena Sebou Trhla, Rychle Vytáhla Ruku Ze Svého Klína, Shrnula Si Sukni A Ještě Polonahá Vyskočila A Podívala Se Nahoru Na Patro, Kdo Jí To Sledoval.

Seznamka Pro Zadané jihlava

V té chvíli se Karel nahoře na patře naklonil, aby ještě více viděl, co se děje pod ním a shodil několik hrstí sena. Zůstala však pasivní a čekala, co se bude dít dál. Tohle jsou stydké pysky a mezi nimi je ukrytý poštěváček, klitoris, panáček, frajtříček, který je velmi citlivý a když si ho hladím, tak je ta rozkoš ještě větší.“ Svá slova doprovázela tím, že se postupně dotýkala částí svého klína, což jí zjevně dělalo dobře. Karel viděl, jak Helenina ruka sklouzla mezi její nohy a počala si vyhrnovat svou lehkou sukýnku a Karel viděl, její odhalená stehna stále více a netrvalo to dlouho a lem sukně byl již tak vysoko, že odhalil její klín. Helena sebou trhla, rychle vytáhla ruku ze svého klína, shrnula si sukni a ještě polonahá vyskočila a podívala se nahoru na patro, kdo jí to sledoval. Helena stála proti Karlovi celá nahá a ačkoliv byla o řadu let starší, byla asi stejně vysoká jako on. Pouze jsem viděl mé rodiče, jak se v noci milují a to jsem musel samozřejmě musel dávat pozor, aby mne neviděli.“ Helena pochopila, že už je mimo nebezpečí prozrazení a napadlo jí, že by mohla Karla využít pro svoje uspokojení a začala uskutečňovat svůj plán. Když ho Helena uviděla, lekla se, neboť kdyby Karel prozradil, co viděl, svým rodičům, mohlo by to pro ní znamenat konec služby. Karel byl tiše a čekal, co se bude dít. Jeden její prst zmizel mezi pysky a vnořil se do jejího těla. V té době totiž byl sex a podobné praktiky na veřejnosti tabu a ne jako je tomu v současnosti, běžnou věcí. Když se dotkla svého frajtříčka, neudržela se a bez ohledu na to, že jí Karel sleduje, začala si ho hladit a masírovat a netrvalo to dlouho a její kundička se zalila šťávou, což Helena komentovala slovy: „Tak a teď jsem se ukojila a to se projeví tím, že mi z kundičky vyteče šťáva, která signalizuje, že jsem už hotová a dosáhla jsem orgasmu.“ Karel hltal její počínání pohledem a poslouchal každé její slovo.

Eroticke rande

Pak jsem jí musel kundičku pečlivě očistit a poděkovat za ranní „bumbání“. Pohodlně se tam rozvalila a ven vystrčila nohy. Bylo tam několik překážek a hodnotilo se spíše umění mě řídit než rychlost. “ řekla a když naznačila pohybem ruky, že se chystá opět použít ten kroužek tak jsem polekaně řekl: „Děkuji.“ Samozřejmě se mi dostalo kopance. „Takhle děkuje otrok své paničce?! Udělala to několikrát a já zažil sérii těch největších záchvatů bolesti v životě. Byl jsem tak unavený, že jsem celou noc prospal a ráno mě probudila studená ranní rosa a celkem hlučné kroky v lese kousek ode mě. Pak jsem náhle zaslechl klapot dámských střevíčků.

Byla hluboká noc a já byl příšerně nadržený. Potěšena se tomu zasmála, ale vzápětí mne pobídla svými ostrými podpatky a řekla: „Hyjééé pako, chci se pořádně svést!!!Svítila tam holá silná žárovka a tak jsem s hrůzou zjistil co se mnou ta šílená amazonka provedla. Potom ze mne slezla, k uzdě mi přivázala dlouhé lano a do ruky si vzala dlouhý bič. Byla to hrozná noc a ještě hroznější ráno. Naštěstí jsem uklízel opravdu pečlivě, takže nakonec byla Slečna celkem spokojená.

Nějakou hoďku jsem pařil na parketu a pak sem uviděl něco, co mi vzalo dech. Pomalu si ho zasunula do pusinky a začala sát. Potom ale, jako správná sestřička přepustila svoje místo Leničce. Křečovitý výraz napovídal, že jí to bolí, ale nevzdávala se, když měla v sobě polovinu mého penisu, začala se na něm pohybovat, při každém pohybu se víc přirazila ke mě. Její sestra nás přitom oba líbala a jinak dráždila. Já se zatím postaral o Sylviinu kundíčku. Položil jsem Leničku na posteli na záda a roztáhl jí nohy doširoka, její rozšukaná sytě růžová roztažená kundička se na mě jen smála, ale můj tvrdolín zamířil do spodní dírky. Neměl jsem moc náladu, ale ty dvě byly překrásné. Kapky létaly holkám na ústa, nos i oči, měly to ve vlasech a stékalo jim po bradě na prsa a bříška. Ale když jsem viděl Katku jak slízává semeno ze své sestřičky zatoužil jsem jí pomoct a tak jsme s Katuškou Lenku celičkou olízali a očistili od mé mrdky. Ta se zas vrhla na mrdku na tvářích Lenky.

Jak Na První Rande V prostějově- 1.část

Záleží jen na vás

Položil sem si jeho ruku na koleno a čekal. Ale nedal sem na sobě nic znát a co nejklidnějším hlasem sem řekl jenom „Nazdar“! Trochu se mi rozklepaly nohy. Na chvilku sem jeho ruku odstrčil. Už sem ho chtěl okřiknout, aby toho nechal, nebo mu pocákam palubku, ale naštěstí jsme konečně dojeli na místo. Auto bylo dost pěkný a chlap co z něho vystoupil taky. Bylo mu už něco kolem 40ti a jeho první dotaz byl, jestli mi jeho věk nevadí. Všimnul sem si, že auto má automatickou převodovku a v tu chvíli mi pravá ruka mýho novýho otroka připadala strašně nevyužitá.

Eroticke rande