Hledáš Diskrétní Erotickou Seznamku?


Druhý den sama přišla do ředitelny a on užasle zkonstatoval, že se stihla pěkně vyloupnout. Nikdo ze třídy ji nemohl poznat. Vypadala stejně super jako ráno, dokonce se trošku namalovala, prostě kočka. Byl zase nadržený a za chvíli jí pocákal chloupky semenem. Ráno si půjčila od sestry triko i rifle a sama nad sebou užasla, jak moc prokoukla. Takhle se mu bude určitě moc líbit. Nemusí mít ani ten kroj. Dostrkal ji k pohovce a jednou rukou jí šátral pod sukní, odhrnul kalhotky a zajel prstem do pičky. Když povolila, přirazil a bral ji celou délkou. Hned by se do nich zabořil pérem, cítil, že mu pořádně stojí.

Zeptal se mě, jestli to chci do prdelky, já řekla že ne, otočila jsem se, vyplázla jazyk, chytla mu ho do ruky a vyhonila si ho na můj mlsný jazyk a celé to spapala.Ale doma do zadečku nee a od manžela si nechám postříkat jen pusinku.Píši o příběhu, který se mi stal asi před rokem, před rokem, kdy jsem se seznámila se současným milencem. Sedla jsem si na něj na koníčka a začala se vozit a pořádně přirážet až po kořen.
Jak jsem na něm rajtovala, nasadil prstík na můj zadeček a lehce přitlačil, tím jak jsem dosedala, tak se pomaličku posouval dál do prdelky, až tam byl celý a já cítila neskutečnou rozkoš.
Seznámila jsem se asi druhý večer s mladým mužem, o 4 roky mladším než jsem já. Pochopila jsem, že zadeček si taky zaslouží co proto, sesedla jsem a opřela se o okraj výřivky a řekla mu, ať si mě vezme zezadu, prosila ho přitom o prstík v zadečku a až jsem si byla jistější, řekla jsem mu, ať mi ho dá do prdelky.

ona hleda jeho ostrava

Moje dospívání…

“ ptal se Karel, Klára zakroutila hlavou, že ne, stáhla si sama kalhotky a nasunula se na Karla: „ Neboj, Dáši kluk to nikomu neřekne…“ Michal se také vzpamatoval a vstrčil jí ptáka znova do pusy. “
Aha, tak je to, říkám si a hned na to slyším: „Já bych si dal bílé, ale nejdříve kávu…“ hlas šéfa mámy Karla. To bylo i na mě moc, ten můj kolík se začal prudce bouřit… Bylo to silnější než porno potají z PC, začal jsem si ho mačkat přes kalhoty… Bylo evidentní, že se všichni už dobře znají delší dobu, Michal totiž začal stahovat kalhotky Lence zpod sukně dolů a ona ochotně z nich vystoupila. Tak silně, že pár kapek vylétlo Kláře až na blůzku… „Ty bejku!
Vrátil jsem se s vidinou toho, že si udělám čas jen pro sebe. Mám to sice do školy ne až tak daleko, ale řekl jsem si, že se nějak vymluvím a hlavně, že si v klidu opravím motokáru v garáži, a nikdo mi do toho nebude mluvit. Klára mě dotáhla k ní a sama mi stále trčící ohon nasadila přímo do ulepené Lenčiny píči.  
Omluvenka od matky druhý den ráno, že mi nebylo dobře, však pravda není.