Když Sem Po Prázdninách Zase Začal Chodit Do Školy Bylo Mou Nejoblíbenější Větou : “ O Prázdninách Sem Šukal S Cvičitelkou Aerobicku – Byla Na Sračky“ :už Dříve Sem Si Všiml Instruktorky Která Se Obyčejně Ochomítala Kolem Tělocvičny Aerobicku, Sousedící S Posilovnou.

Osudova Seznamka Stesti V hradci Králové

Šílemě to začalo rajcovat, pevně sem ji chytl za boky a odvlekl na lavečku zakopavacího stroje. Když sem po prázdninách zase začal chodit do školy bylo mou nejoblíbenější větou : “ O prázdninách sem šukal s cvičitelkou aerobicku – byla na sračky“ :

Už dříve sem si všiml instruktorky která se obyčejně ochomítala kolem tělocvičny aerobicku, sousedící s posilovnou. Jakmile jsem skončil poslední cvik pomohla mi s činkama, pokládala čínku tím jejím pevným zadkem otočeným mě přímo do xichtu. Měla na sobě elasticky kalhotky, který se jí zařezávaly do pevnýho zadku, takovou tu aerobickou podprsenku,...

Nemohla Jsem Spát A Tak Jsem Vlezla Na Internet A Udělala Jsem Si Svojí Vlastní Místnost Na Chatu „chci To Moc Moc Moc.“ Chlapy Znáte Se, Na Tohle Se Vás Nachytalo Docela Dost.

Tvoje Štěstí Na Rande V zlíně

Její slabé sténaní sepomalu měnilo v hlasitější vzdychání a teď jsem byl rád,že mají všichnivolno..tedy až na tu recepční.

Posadili se naproti sobě a já dostal během chvíle druhé kafe.Petra(tak sejmenovala)mi k němu nabídla skleničku vína,které stálo na stole ještězavřené.Nevím,zda to byl dárek od návštěvy přede mnou,ale byla to má oblíbenáznačka a tak jsem přikývl na znamení ,že neodmítnu.Požádala mě,zda bych honeotevřel a když mí podávala vývrtku,cítil jsem nebezpečné ,leč příjemnéjiskření."Pomalu jsem do ní vstoupil a každým přírazem postoupil o pár centimetrůhlouběji a hlouběji..Její parfém byl jemný ještě víc dráždil a probouzel mojí chuť.Její bradavky se zvětši snadtrojnásobně jak se třeli o mou hruď.Místností se rozléhalo naše vzdychání aprotože byly dveře od kanceláře pootevřené,myslím si,že bylo slyšet až narecepci.O to víc mě to vzrušovalo.Můj pohyb byl čím dál víc rychlejší a měljsem co dělat,abych do ní nestříkl.Najednou mě vzala za ruce,pevně sevřela azašeptala:drž mě..Já pochopil,že se blíží k vrcholu a skutečně se najednou celároztřásla a na těle naskočila husí kůže.Cítíl jsem jak se plní svým sladkýmnektarem a při posledních přírazech se ozývalo hlasitější mlaskání než na začátku.Vytáhljsem ho z ní a ona si ho vzala  dopusy.Nejprve jazýčkem olízala z mého údu svůj vyprodukovaný vrcholrozkoše,které rozhodně nebylo málo a pak si ho vzala mezi své pevné trojky a  třela...