Stojím Ve Velmi Útulném A Docela Luxusně Zařízeném Obývacím Pokoji.monika Mě Chytá Za Ruku A Vede Mě K Velké Rohové Sedačce.domů To Má Už Jen 6 Km.

- Diskrétně, Muž Do 40 Let - karlovy Vary - Ona Hledá

Ale , ale , ale.. tam je tedy mokro." Musíme změ řit teplotku, říká a vstává. Takhle by to asi nešlo, že ? Je mi moc líto paní, ale asi Vám nemohu pomoci, říkám, zatímco mám starosti, abych u toho nedrkotal zuby. Stojím ve velmi útulném a docela luxusně zařízeném obývacím pokoji.Monika mě chytá za ruku a vede mě k velké rohové sedačce."Domů to má už jen 6 km. Vede mne znovu do obýváku a bere do ruky mé počůrané plenky, které zůstaly na osušce, na které jsem před koupáním ležel.Zručně je balí, je vidět, že to nedělá poprvé.Pokládá mě na osušku.Usmívá se."I tam mne hladí.

Flirt Ostrava

Změnili jsme polohu já jsem si lehl na záda a ona si nasedla na mě najedou začala pěkně řádit já už jsem si myslel ze se udělám, ale ona jako by to poznala, najednou přestala, slezla a začala mě jen líbat a hladit, to mi ovšem na vzrušení nijak neubralo a tak jsem se rozhodl a posunul jsem ji hlavu dolu a ona mi ho nádherně vykouřila a opět nenechala nic nazbyt a vše spolykala to jsem u ní velice obdivoval. Když jsem dopil kávu, tak jsem šel projít chatu jestli není někde nepořádek nebo plné koše a podobně. Tak jsem se dal do přípravy pěti pokojů. V poledne jsem si udělal něco k jídlu, ale je rychlovku a zase jsem musel jít dodělat přípravy a to jsem ještě musel na nákup do městečka, které není taky blízko.
Druhý den jsem se probudil docela dost pozdě a všichni už byly pryč, někde na procházkách. Pak jsme se ještě opláchli a vylezli z vany, voda už byla stejně docela studená. Děvčata se ubytovaly a ještě na chvíli jsme si šli sednout do společenské místnosti na trochu vína, ale já jsem byl dosela dost unavený tak jsem šel zamknout chatu a spát.
„No to se ti ani nedivím, mě to také nezaujalo tak jsem si raději pustil video“
„A co máš za film?„A proč by jsi se oblékala když já už jsem tě viděl a všichni jsou pryč“. Přišli jsme ke mně, já jsem dal napouštět vodu a přidal trochu pěny Monika si tam vlezla a já jsem ještě doběhl pro šampaňské a poté už jsem si také vlezl do vany.

Jeho přirození se ihned vzedmulo a narostlo do obřích rozměrů. Kamera vrčela a jezdila střídavě ze všech stran po jejím i jeho nahém těle. „Dane dej mi pusu a pohlaď mě, ale buď velmi VELMI jemný a zatím nezkoušej vícZatancuj mi tady něco! Ta se začala divoce vzpouzet a ve chvíli byla v další extázi. Otírala se mu prsy o břicho a snažila se mu povadlé přirození postavit. Nejdřív se jen tak vozila po Honzově nezvládnutelné chloubě, když pak se lehce pozvedla a začala na něj dosedat druhou dírkou. „Víš, ono je to, eee, my to… eee" soukalo se z nich jako z chlupaté deky.

Pak se otočila k Honzovi a vzala mu z ruky kameru. Chci to vidět.

Erotická Seznamka Na Sex V zlíně

“Ne o to nejde,nebo jde,nerada bych aby to někdo věděl,ale to,co jsem ti chtěla…noo chtěla jsem tě poprosit,jestli bys nechtěl ještě jednou,naposledy.Jestli jde o tamto,tak nemusíš mít strach,nikdo se to nedozví.“Tak o to mě nemusíš prosit“odložil jsem kafe a klekl si před ní na zem.Vzal jsem jí hlavu do dlaní a dlouze jí políbil.Bylo to jiný než poprvé,takové erotičtější,vzrušivější.“Jirko prosím pokračuj“řekla toužebně.Tak jsem začal zase přirážet.začal jsem pěkně pomalu a postupně zrychloval.Sousedka sténala čím dál víc.Už se taky blížila vrcholu.teď už jsem přirážel nejrychleji jak jsem mohl.“Jirko,mam na tebe jednu prosbu“obrátila se na mě a poznal jsem že to myslí vážně.“Koukam žes teď vstával,já taky,nechceš si se mnou dát ranní,nebo spíš dopolední kafčo??“bylo jediné co řekla než se přisála na moje rty.Pomalu jsem zrychlil svoje tempo,jediné co jsem chtěl,aby měla druhej orgasmus.Po tom,co jsem zrychlil svoje tempo,se sousedka odtrhla od mých úst a nahlas sténala.“Cítil jsem jak se její kundička orgasmicky stahuje a to už jsem nevydržel ani já.Lehl jsem si vedle ní a pozoroval,jak vychutnává svůj orgasmus.Vzal jsem jí a položil na gauč.Jen ležela a vychutnávala tu slast.seděl jsem u ní a hladil jí po celém těle,různě jí líbal a laskal.“No teda docela mě zaskočila,ale dřív či později to přijít muselo.