Už K Tomu Nikdy Nedošlo.

Jak Na První Rande V brně– 3.část - Letmé Doteky, Ohmatávání, Osahávání A První Polibek

Jednou rukou si mnu střídavě jednu a pak druhou bradavku a druhou rukou si zajíždím pod kalhotky. Chvěji se vzrušením. Jedna má ruka zůstává dole na varlatech a druhá se přesunula malinko výš a začíná tě krásně zkoumat pravidelným pohybem nahoru a dolů, zatímco jazyk stále zkoumá ten vrcholek, ze kterého vytéká tvá živá voda. To, co vidím, mi sebralo ze rtů připravená slůvka obhajoby, kde jsme se tak zdrželi. Sprcha? Na chvilinku ponechávám poštěváček odpočívat a pomalinku zasouvám své dva prsty do kundičky. Asi se ti líbilo to, co si před chvílí viděl. Natěšená na pár chvilek, které si užiju sama se sebou, se ukládám na malý útes, jehož kameny se ukáží světu pouze při odlivu.Jsou krásně hladné od vln. Myšlenky na to, že ty patříš jí. Nemám chuť se ani malinko kontrolovat. Přestávám tě sát a sama se posunuji k tvému obličeji. A já si až teď všimla toho, jak ti něco vyrostlo tam dole v plavkách.

Seznamka HK

Je zvláštní, kolik toho my dvě máme společného. Nevyháněl ji pryč a ona sama se nijak neměla k odchodu. ,,Jéé, máš pravdu , teto.Já si toho nevšiml. ,,Tak co, jaké to bylo?Obě jsme bez manžela, hezky nadržené, obě jsme viděly své kluky při ukájení, svěříme se s tím jedna druhé…..´´ ,,Míříš tím někam, máš něco konkrétního na mysli?A on se snažil, mladý a nevybitý hřebeček, šoustal ji, co mu jen síly stačily. Rozhlížela se po pokoji, dlouho už u něj nebyla, a při tom nenápadně vystavovala jeho zrakům stále víc ze své ženskosti. Ale promluvit si mohly až po práci, když si zašly do kavárny na šálek kávy.

Seznamka HK

V olomouci

Těch 6 pater se zdálo být nekonečných, ale konečně jsme byli nahoře. Další věcí, kterou si pamatuju, byly ty neskutečně silné návaly emocí. Naposledy jsem si podal ruku s Jacquesem, který se za dobu jednání stal mým více než dobrým přítelem, je-li to vůbec mezi lidmi jako my dva možné. Ještě jsem ani nezavřel dveře a Nicole už mě svlékala. Měla mi vyřídit, že Jacques si váží mého gesta, a aby mi pobyt v neznámém městě ulehčil, poslal za mnou Nicole. Nenechala žadného muže chladným. Při každém pohybu z ní vyzařovalo vzrušující sebevědomí. Když jsem ji poprvé uviděl, okamžitě mě napadlo, že tak přitažlivou ženu jsem do té doby nepoznal. Nazí jsme po sobě skočili jako smyslů zbavení. To ale nebylo všechno. V té době už jsem nevnímal, držel nohu na plynu a pomalu projížděl setmělou Paříží. Ďolíčky ve tvářich a smyslné, jemné rty, které mě bez přestání nutily sledovat je a představovat si, jaké by to bylo dotknout se jich, cítit jejich jemnou poddajnost.

Ona už tam čekala krásně rajcovně oblečaná v letních šatečkách a obutá na vysokých podpatcích, no úplně jiná holka, za kterou se musel každý otočit. Toho dne jsem byl od rána nadrženej jako prase, půjčil sem si na večer od otce auto a jel na dohodnuté místo. Okamžitě po zastavení auta mi sama vytáhla čůráka z kalhot a začala ho kouřit, byl sem jako v ráji, tak krásnou kuřbu jsem ještě nezažil. Začala hlasitě hekat a vulgárně komentovat naše šukání, bylo to strašně vzrušující. Já, tenkrát pouze jako anální snílek, koukal jako nadržené tele na nové vrata. Nasedla do auta a já se zeptal kam pojedeme,“to je jedno, ale rychle, už jsem celá vlhká“, odpověděla. Už k tomu nikdy nedošlo. Tak jsem si naslinil péro a pomalu ho zasouval do jejího análku, nestačil jsem se udivoval, jak tam lehce klouzal, byla to nádhera, stoupl jsem si nad ní mrdal jí krásně zezhora. Potom zajela rukou pod stůl a začla hladit a mačkat mého brutálně betonového ptáka, úplně se mi zatmělo před očima a nélem jsem si nastříkal do kalhot.Ten večer už bohužel každý měl svůj program, tak nemohlo k ničemu dojít. Vše spolkla, dala mi pusu na nos a řekla, že tohle si musíme určitě udělat ještě někdy. Nestačil jsem se divit, jak ta pohledná brejlatá holka o které si celá škola myslela, že celou dobu jen leží v učebnicích, najednou začla naprosto otevřeně vyprávět o svém bohatém sexuálním životě.Mimo jiné stále zdůrazňovala, že ji nedokáže nic tak uspokojit jako anální sex, no mužu říct, že po pár minutách jejího vyprávění, bylo moje péro tvrdé jako skála. Naše dohoda zněla, že se sejdeme za dva dny před kolejema, kde byla ubytovaná.