Zpomal“...

Než jsem mohlapolknout, přitáhl mě k sobě a začal líbat.  

„Šukej mě, chci tě cítit v sobě“ řekla jsem mu. Bylo by tovelmi intelektuální. Jeho doteky bylyjakoby intenzivnější. Položila jsem tedy dlaň na Jardovu ruku, abych mohla jeho pohyb případněkontrolovat.Řekla bych, že valná část sem dorazila hned po práci a teď užměli docela hladinku. Bylo mi jasné,že když já jsem byl zároveň prstama v jejich dirkách, oni teď zaráz vyplníobě moje.
„Pozdě“ řekl a myslel, že mi řekl pozdě své upozornění.

flirtuj

Pravá a levá ruka ďábla

A přitom vlastně nic nezakrývala, její krásně pevná ňadra se rýsovala už pod tou průhlednou košilkou, která byla tak kratičká, že jsem vždy mohl zahlédnout i její vždy krásně hladkou a upravenou pipinku... určitě byla i nádherně žensky voňavá a slaďounká, jak med. Za chvíli už jazykem dráždí celý naběhlý žalud... její ruka se pomalu začíná pohybovat po penise nahoru a dolu... nahoru a dolu... teď přišel ten slastný okamžik a já ucítil, jak se její rty obemkly kolem mého žaludu a začaly se pohybovat dál po údu... cítím, jak mi ho svými ústy navlhčila, aby její rty krásně po něm klouzaly pořád dokola... nahoru a dolu... slastí jsem zavřel oči a nechal se unášet těmi nádhernými pocity, které mi dopřává její krásně vlhká a teplá ústa...někdy trochu víc dlaní přitlačí na mé kuličky, jako by chtěla ještě více Erotická seznamka. Snažíme se eliminovat všechny inzeráty podávané za účelem erotických služeb. Chceme poskytnout možnost seznámit se čistě za účelem sexu. Seznamka je možná právě to ideální místo na seznámení bez předsudků. můj úd napřímit... tělem mi projela z pytlíku jemná bolest, ale mé vzrušení je příliš silné a tak mi je i ta bolest příjemná... její sání mého údu mi vyvolává mravenčení v konečcích prstů...vzrušením jsem začal jemně pohybovat svým tělem proti pohybům její hlavy a já měl tak pocit. že ho má až v krku... ruce ji začaly společně s mými pohyby zrychlovat. Jen chvilku mně takhle trápila, ale pak si klekla mezi mé nohy a rukama mě začala hladit po těle. Po chvilce povídání mi řekla s milým úsměvem, ať ještě chvilku vydržím. Z monitoru ještě na mne koukala její úžasná prdélka, když můj klacek začal pomalu klesat.

Vědomí,že byla ze stejného a tak malého města jako já, mně vzrušovala snad ještě více, než její nádherné fotky. Doslova jsem jí byl posedlý a tak jsem ji jednou napsal. Usmála se a druhou rukou  pevně stiskla úd u kořene, až mi žalud naběhl k prasknutí.  Mezi svým sténáním jsem jen zašeptal: „Ááách.... květinko.... zpomal“... ale ona na to nedbá a stále rychleji mi dráždí můj kolík, který začíná těsně před svým výbuchem pulsovat, aby mi hned vzápětí projelo tělem mocné škubnutí a já ucítil, jak mi penisem projel jako blesk první výstřik....ááách...a hned další a další....ááách...ááách....